شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir

اخبار گردشگری

میز گردشگری خوراک در خانه نصیرالملک شیراز رونمایی شد
میز گردشگری خوراک با حضور مدیرکل توسعه گردشگری داخلی معاونت گردشگری کشور در خانه تاریخی نصیرالملک شیراز رونمایی شد.
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1402 - 08:49
حذف روادید برای کشورهای هدف گردشگری در دستور کار قرار دارد
سخنگوی دولت گفت: دولت در گفت‌وگوهای دوجانبه و چندجانبه با کشورهای مختلف در حال حذف روادید برای کشورهای مختلف به ویژه برخی کشورهای هدف گردشگری است و سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها و رایزنان فرهنگی نیز در این زمینه با توجه به اولویت‌هایی که به آنها ابلاغ شده است، فعال هستند.
ﺳﻪشنبه، 12 اردیبهشت 1402 - 13:50
میزان سرمایه‌گذاری خارجی در گردشگری ایران به ۱۴۱ میلیون دلار رسید
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ۱۴۱ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در حوزه گردشگری ایران صورت گرفته است و در این راستا مشوق‌های خوب و انگیزه بخشی ارائه می‌کنیم.
پنجشنبه، 07 اردیبهشت 1402 - 19:31
گزارش‌ خوب مهندس ضرغامی از سفرهای نوروزی در جلسه هیئت دولت
سخنگوی دولت گفت: مهندس ضرغامی در جلسه هیئت دولت گزارش بسیار خوبی را با موضوع سفرهای نوروزی ارائه داد. محور این گزارش بازدید از موزه‌ها، حوزه‌های گردشگری و بازارچه‌های صنایع‌دستی بود.
پنجشنبه، 31 فروردین 1402 - 12:05
رشد ۱۵ درصدی سفرها در نوروز ۱۴۰۲
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: امسال شاهد رشد ۱۵ درصدی سفرهای مردم از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین بودیم.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 15:57
ضرورت تدبیر برای افزایش تعاملات گردشگری ایران و اسپانیا
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: با همراهی و فعالیت سفیر جدید ایران و نیز اخذ تدابیر لازم برای توسعه روابط گردشگری میان دو کشور ایران و اسپانیا، میزبانی از افراد تاثیرگذار در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی این کشور در دستورکار قرار می‌گیرد.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 14:01
جایزه صادراتی حوزه گردشگری احیا شد
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: طبق همکاری صورت گرفته با سازمان توسعه و تجارت، جایزه صادراتی گردشگری ویژه دفاتر خدمات مسافرتی که در زمینه ورود گردشگران به کشور فعال هستند پس از گذشت ۱۳ سال احیا شده و در سال جاری به فعالان این حوزه پرداخت می‌شود.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 13:02
برنامه‌ریزی جدید برای گردشگران طبقه متوسط و متوسط به پایین
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آژانس های مسافرتی را خط مقدم گردشگری دانست و گفت: انجمن دفاتر خدمات مسافرتی کشور به عنوان یک وظیفه ملی، برنامه‌ریزی جدیدی برای گردشگران طبقه متوسط و متوسط به پایین انجام دهد.
یکشنبه، 27 فروردین 1402 - 10:13
شالبافیان: سرمایه‌گذاران چینی در تاسیسات گردشگری ایران سرمایه‌گذاری کنند
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی در حاشیه بازدید تعدادی از فعالان حوزه گردشگری از سعدآباد که در قالب تور آشناسازی به ایران سفر کرده اند با سفیر چین در ایران دیدار و گفت و گو کرد.
ﺳﻪشنبه، 22 فروردین 1402 - 16:22
ترغیب، تشویق و پیگیری سرمایه‌گذاران گردشگری در اولویت قرار می‌گیرد
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: ترغیب افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری، رفع بروکراسی‌های اداری و تشویق آنها در کنار پیگیری برای پیشرفت امور و رفع مشکلات حین کار از مهم‌ترین امور دارای اولویت در حوزه سرمایه‌گذاری در سطح کشور به شمار می‌آید که باید به جد توسط...
دوشنبه، 21 فروردین 1402 - 14:29
صفحه 2 از 13ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها