شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
(آرشیو ماه فروردین 1402)
گزارش‌ خوب مهندس ضرغامی از سفرهای نوروزی در جلسه هیئت دولت
سخنگوی دولت گفت: مهندس ضرغامی در جلسه هیئت دولت گزارش بسیار خوبی را با موضوع سفرهای نوروزی ارائه داد. محور این گزارش بازدید از موزه‌ها، حوزه‌های گردشگری و بازارچه‌های صنایع‌دستی بود.
پنجشنبه، 31 فروردین 1402 - 12:05
رشد ۱۵ درصدی سفرها در نوروز ۱۴۰۲
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: امسال شاهد رشد ۱۵ درصدی سفرهای مردم از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین بودیم.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 15:57
ضرورت تدبیر برای افزایش تعاملات گردشگری ایران و اسپانیا
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: با همراهی و فعالیت سفیر جدید ایران و نیز اخذ تدابیر لازم برای توسعه روابط گردشگری میان دو کشور ایران و اسپانیا، میزبانی از افراد تاثیرگذار در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی این کشور در دستورکار قرار می‌گیرد.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 14:01
جایزه صادراتی حوزه گردشگری احیا شد
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: طبق همکاری صورت گرفته با سازمان توسعه و تجارت، جایزه صادراتی گردشگری ویژه دفاتر خدمات مسافرتی که در زمینه ورود گردشگران به کشور فعال هستند پس از گذشت ۱۳ سال احیا شده و در سال جاری به فعالان این حوزه پرداخت می‌شود.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 13:02
برنامه‌ریزی جدید برای گردشگران طبقه متوسط و متوسط به پایین
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آژانس های مسافرتی را خط مقدم گردشگری دانست و گفت: انجمن دفاتر خدمات مسافرتی کشور به عنوان یک وظیفه ملی، برنامه‌ریزی جدیدی برای گردشگران طبقه متوسط و متوسط به پایین انجام دهد.
یکشنبه، 27 فروردین 1402 - 10:13
شالبافیان: سرمایه‌گذاران چینی در تاسیسات گردشگری ایران سرمایه‌گذاری کنند
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی در حاشیه بازدید تعدادی از فعالان حوزه گردشگری از سعدآباد که در قالب تور آشناسازی به ایران سفر کرده اند با سفیر چین در ایران دیدار و گفت و گو کرد.
ﺳﻪشنبه، 22 فروردین 1402 - 16:22
ترغیب، تشویق و پیگیری سرمایه‌گذاران گردشگری در اولویت قرار می‌گیرد
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: ترغیب افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری، رفع بروکراسی‌های اداری و تشویق آنها در کنار پیگیری برای پیشرفت امور و رفع مشکلات حین کار از مهم‌ترین امور دارای اولویت در حوزه سرمایه‌گذاری در سطح کشور به شمار می‌آید که باید به جد توسط...
دوشنبه، 21 فروردین 1402 - 14:29
تبدیل البرز به مقصد گردشگری تسریع می‌شود
رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران با اشاره به اینکه البرز در زمینه گردشگری دارای ظرفیت‌های، بسیاری است هدف از تأسیس نمایندگی این شرکت در البرز را تسریع در مقصدی تبدیل البرز به مقصد بسیاری از گردشگران کشور عنوان کرد.
یکشنبه، 20 فروردین 1402 - 15:30
نمایندگی شرکت توسعه گردشگری ایران در البرز تأسیس شد
نمایندگی شرکت توسعه گردشگری ایران در استان البرز آغاز به کار کرد.
یکشنبه، 20 فروردین 1402 - 15:20
لغو روادید ۱۴ روزه برای سفر اتباع ایران و قزاقستان
سفیر قزاقستان در ایران گفت: در پی تصمیم دولت آستانه برای لغو روادید ۱۴ روزه برای سفر ایرانیان به این کشور، دولت تهران نیز چنین امکانی را برای شهروندان قزاقستانی به منظور سفر به ایران فراهم کرده است.
شنبه، 19 فروردین 1402 - 10:15
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها