شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402
کویتی‌ها ایران واقعی را معرفی خواهند کرد

  کویتی‌ها ایران واقعی را معرفی خواهند کرد

جمعی از اینفلوئنسرهای کشور کویت به میزبانی مشترک وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و بخش خصوصی از جاذبه‌های گردشگری ۴ استان کشور دیدن خواهند کرد تا ایران واقعی را در سطحی گسترده به مخاطبان خود معرفی کنند.
امتیاز: Article Rating

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، در نشست مشترک سیده گلبانو خاوری معاون دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی و گروه  ۸ نفره افراد تاثیرگذار در فضای مجازی از کشور کویت که روز گذشته، در محل کاخ موزه سعدآباد حضور یافتند، درباره مباحث مشترک در حوزه گردشگری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست مهمانان کویتی ضمن آشنایی با انواع محصولات گردشگری در ایران به صورت مشخص با ظرفیت‌های گردشگری سلامت، طبیعت‌گردی، خوراک و غیره آشنا شدند و امکان برگزاری تورهای آشناسازی ویژه تصمیم‌سازان و فعالان گردشگری این کشور را یکی از فرصت‌های مهیا برای ارتباط وآشنایی بیشتر دو کشور مطرح کردند.

تمرکز جمهوری اسلامی ایران نسبت به جذب گردشگران خارجی از کشورهای همسایه، ایجاد امکان حضور و مشارکت دوسویه در رویدادها و نمایشگاه‌های خارجی و نیز حمایت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از فعالیت بخش خصوصی و ارتباط فعالین این حوزه با یکدیگر، از جمله سرفصل مواردی بوده است که توسط معاون دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی مطرح شد.

اینفلوئنسرهای کویتی نیز با تاکید بر اینکه ایران واقعی بسیار جذاب است به نکاتی از جمله مهمان‌نوازی ایرانی‌ها، میزان توسعه یافتگی شهرها، وجود زیرساخت‌های متنوع گردشگری و نیز فعالیت مراکز تجاری مدرن شهری در کنار رویدادهای بومی جذاب از جمله گلاب‌گیری کاشان و همچنین فعالیت‌های ورزشی طبیعی شامل اسکی روی برف، به عنوان دریافت و تجربه سفرشان عنوان و نیاز به بهبود وضعیت سرویس‌های بهداشتی را یکی از اولویت‌های مهم موجود در کشور مطرح کردند.

گفتنی است طبق هماهنگی صورت گرفته افراد تاثیرگذار در فضای مجازی کشور کویت پس از اتمام سفرشان و بازدید از استان‌های اصفهان، کردستان، هرمزگان و تهران محتوای دریافتی را در سطحی گسترده منتشر خواهند کرد. 

تصاویر
  • کویتی‌ها ایران واقعی را معرفی خواهند کرد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: