شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 اردیبهشت 1402
آغاز به کار دوباره شرکت توسعه گردشگری بوشهر پس از ۸ سال

  آغاز به کار دوباره شرکت توسعه گردشگری بوشهر پس از ۸ سال

شرکت توسعه گردشگری استان بوشهر پس از هشت سال تعطیلی فعالیت مجدد خود را از سر گرفت.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، مسعود پناهی رئیس هیئت مدیره و قائم‌مقام شرکت توسعه گردشگری ایران در سفر به بوشهر با اسماعیل سجادی‌منش مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

پناهی در این دیدار با تبریک روز ملی خلیج فارس گفت: بر اساس دستور و نظر مهندس ضرغامی در حال فعال‌سازی شرکت‌های استانی توسعه گردشگری هستیم و شرکت توسعه گردشگری استان بوشهر هم همزمان با روز ملی خلیج فارس و پس از حدود هشت سال تعطیلی، فعالیتش را از سر می‌گیرد.

رئیس هیئت مدیره و قائم‌مقام شرکت توسعه گردشگری ایران تاکید کرد: شرکت توسعه گردشگری بوشهر، می‌تواند بازوی اجرایی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان باشد.

سجادی‌منش نیز در این دیدار بر فعالیت روزافزون شرکت توسعه گردشگری بوشهر با توجه به ظرفیت‌های گسترده استان تاکید کرد و گفت: خلاء فعالیت این شرکت در استان بوشهر به شدت احساس می‌شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر افزود: دور جدید فعالیت شرکت توسعه گردشگری ایران با حضور دکتر همتی و مهندس پناهی بسیار ثمربخش بوده و این شرکت امروز یک بازوی اجرایی قوی برای وزارت میراث فرهنگی است که مورد توجه و تاکید مهندس ضرغامی نیز است.

در پایان این نشست محمدصادق بحرانی به‌عنوان سرپرست شرکت توسعه گردشگری استان بوشهر معارفه شد و از فعالیت‌های محمدعلی دشتی مدیرعامل سابق این شرکت تقدیر به عمل آمد.

تصاویر
  • آغاز به کار دوباره شرکت توسعه گردشگری بوشهر پس از ۸ سال
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: