شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 فروردین 1402
نمایندگی شرکت توسعه گردشگری ایران در البرز تأسیس شد

  نمایندگی شرکت توسعه گردشگری ایران در البرز تأسیس شد

نمایندگی شرکت توسعه گردشگری ایران در استان البرز آغاز به کار کرد.
امتیاز: Article Rating

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، نشست یحیی دارایی سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز با مسعود پناهی رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران برای تأسیس نمایندگی این شرکت در البرز صبح امروز یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ در محل این اداره‌کل برگزار شد.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز گفت: این شرکت به عنوان بازوی اجرایی و مکمل فعالیت‌های این اداره‌کل در زمینه گردشگری فعالیت‌ می‌کند و با تعامل و هم‌افزایی، بار بخشی از مسئولیت‌های اداره‌کل را بر عهده می‌گیرد و به رونق گردشگری در استان کمک می‌کند. 

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز با اشاره به نگاه تخصصی استاندار در حوزه توسعه گردشگری در استان گفت: استان البرز دارای موقعیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری است، با شروع به کار این شرکت و تعاملات با اداره‌کل و دیگر دستگاه‌های مرتبط توسعه گردشگری در استان سرعت می‌گیرد. 

در پایان این نشست محمد مصطفی‌لو به عنوان سرپرست نمایندگی شرکت توسعه گردشگری ایران در البرز معرفی و محل دفتر نمایندگی این شرکت برای شروع هر چه سریع‌تر فعالیت‌ها مشخص شد.

تصاویر
  • نمایندگی شرکت توسعه گردشگری ایران در البرز تأسیس شد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: