شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: شنبه 13 اسفند 1401
امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت توسعه گردشگری ایران و اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه

  امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت توسعه گردشگری ایران و اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه

شرکت توسعه گردشگری ایران و اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه با هدف توسعه گردشگری بین کشورهای ایران و روسیه، معرفی ظرفیت‌های گردشگری، میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی ایران و جذب هرچه بیشتر گردشگران از حوزه اوراسیا به ایران، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران این تفاهم‌نامه روز چهارشنبه 10 اسفند 1401در حضور مسعود پناهی رئیس هیئت‌مدیره و قائم‌مقام شرکت توسعه گردشگری ایران و کامبیز میرکریمی نایب‌رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به امضا رسید.

همکاری و مشارکت طرفین در توسعه زیرساخت‌های گردشگری با رویکرد سرمایه‌گذاری شرکت در پروژه‌های اقامتی، تفریحی، خدماتی و... از مفاد اصلی این تفاهم‌نامه است.

برگزاری سمینار، وبینار، اجلاس، و نمایشگاه مشترک در حوزه گردشگری و به‌کارگیری اساتید مختصص و فرهیخته برای آموزش در حوزه گردشگری با حمایت شرکت توسعه گردشگری ایران و اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه و معرفی پتانسیل‌های کشور به حوزه اوراسیا، مشاوره بخش خصوصی درحوزه گردشگری و صنایع‌دستی و کمک به پیشرفت توسعه روابط بین‌المللی توسط اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه در راستای جذب توریست و تبادل گردشگر و معرفی صنایع‌دستی تمام استان‌های ایران به کشورهای حوزه اوراسیا برخی از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است.

این تفاهم‌نامه که برای مدت دوسال منعقد شد به امضای سیدیاسین محمدی مدیر توسعه کسب‌وکار شرکت توسعه گردشگری ایران و معصومه حیدری عضو هیئت‌مدیره و رئیس کمیسیون گردشگری و صنایع‌دستی اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه رسید.

تصاویر
  • امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت توسعه گردشگری ایران و اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: