شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 دی 1401
برنامه‌ریزی برای حراجی‌ سفر و تخفیف‌های ویژه برای نوروز ۱۴۰۲/ ترغیب مردم برای سفرهای زودهنگام

  برنامه‌ریزی برای حراجی‌ سفر و تخفیف‌های ویژه برای نوروز ۱۴۰۲/ ترغیب مردم برای سفرهای زودهنگام

مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی گفت: برای نوروز ۱۴۰۲ و تعطیلات بهمن و اسفندماه ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی کردیم تا مردم به سفرهای زودهنگام ترغیب شوند.
امتیاز: Article Rating

مصطفی فاطمی مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی در گفت و گو با میراث آریا گفت: دستورالعمل ستادهای اجرایی خدمات سفر همزمان با برگزاری پنجاه‌وسومین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به استان‌ها ابلاغ شد و شامل آغاز فعالیت ستادهای اجرایی برای نوروز ۱۴۰۲ بود. 

 

او افزود: باید هماهنگی‌های لازم بین سه دستگاه اجرایی ( وزارت کشور، ستاد اقامه نماز و سازمان هواشناسی) انجام شود. برنامه‌ریزی برای نوروز ۱۴۰۲ و برنامه‌ریزی برای تعطیلاتی که در بهمن و اسفند وجود دارد، با هدف تسریع در انجام سفرها انجام شده تا مردم به سفرهای زودهنگام ترغیب شوند. 

 

فاطمی تصریح کرد: برای همه اقشار مردم برای نوروز ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی می‌‌شود و بحث حراجی‌های سفر، تخفیف‌های ویژه که توسط دفاتر خدمات مسافرتی گذاشته می‌شود و همچنین سفرهای اعتباری نیز مطرح است.  

 

او ادامه داد: گزارش استان‌ها برای تشدید فعالیت‌های عمرانی و اتمام آن‌ها، پیش‌بینی‌های لازم برای ارزاق ضروری در نوروز، پیش‌بینی‌های لازم برای اسکان مسافران در تعطیلات نوروز و تعطیلات پیش رو از جمله مواردی بود که در  پنجاه‌وسومین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به استان‌ها روز یکشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۲ مطرح شد.

تصاویر
  • برنامه‌ریزی برای حراجی‌ سفر و تخفیف‌های ویژه برای نوروز ۱۴۰۲/ ترغیب مردم برای سفرهای زودهنگام
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: