شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 آبان 1401
حمایت قاطع وزارت میراث‌فرهنگی از طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری

  حمایت قاطع وزارت میراث‌فرهنگی از طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از حمایت ۱۰۰درصدی این وزارتخانه از طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری خبر داد.
امتیاز: Article Rating

 به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس، جواد واحدی یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ در جلسه بررسی طرح‌های گردشگری در حوزه میراث جهانی تخت جمشید و شهرستان مرودشت که با حضور استاندار فارس، نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی، معاون گردشگری استاندار، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان برگزار شد، بیان کرد: استان فارس قطب گردشگری کشور است و تلاش همه‌جانبه وزارت خانه برای حمایت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و حذف موانع برای سرمایه‌گذاری گردشگری از رویکردهای مهم این وزارتخانه است.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افزود: نگاه ویژه این وزارتخانه متبوع به استان فارس، بسیار مثبت است. با این انگیزه تلاش می‌کنیم تا با تعامل با سرمایه‌گذاران در مسیر تحقق برنامه‌ها و اهداف حرکت کنیم.

واحدی ادامه داد: در مواردی پیش می‌آید که با طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری که در جوار مجموعه‌های تاریخی‌فرهنگی قرار دارد، موافقت می‌کنیم در صورتی‌که تابع ضوابط و شرایط خاصی باشد، البته باید به تائید وزارتخانه برسد.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افزود: یکی از مزیت‌های این استان تعامل بین دستگاهی در زمینه توسعه زیرساخت‌ها است که نشان از دید وسیع و باز برای انجام امور دارد.

  •  
تصاویر
  • حمایت قاطع وزارت میراث‌فرهنگی از طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: