شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: پنجشنبه 26 آبان 1401
گیلان مناسب‌ترین استان برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری است

  گیلان مناسب‌ترین استان برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری است

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه گیلان یکی از مناسب‌ترین موقعیت‌ها را برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری دارد، گفت: می‌توان با سرمایه‌گذاری و برداشتن موانعی که برای سرمایه‌گذاران ایجاد شده شاهد رونق این استان بود.
امتیاز: Article Rating

به گزارش میراث‌آریا، عزت‌الله ضرغامی که -امروز پنج‌شنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ – به استان گیلان سفر کرده است، در حاشیه بازدید از مناطق گردشگری این استان، در جمع خبرنگاران گفت: ساحل‌سازی در کنار دریا و رودخانه در حوزه گردشگری بسیار مهم است. رودخانه چاف و چمخاله به طول پنج کیلومتر به دریا منتهی می‌شود که موقعیت خوبی را برای گردشگری دارد و از مزیت‌های گیلان به شمار می رود. 
وی در ادامه به بازدید از از طول مسیر رودخانه چمخاله به سمت دریا اشاره کرد و اظهارداشت: شهرداری چاف و چمخاله ساحل‌سازی موقتی را در این بخش انجام داده‌اند و با توجه به ظرفیت موجود، این منطقه ارزش سرمایه‌گذاری بیشتری دارد که به جذب توریست نیز کمک می‌کند. 

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه گیلان یکی از مناسب‌ترین موقعیت‌ها را برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری دارد، افزود: همه مناطق این استان بکر و خدادادی است و می‌توان با سرمایه‌گذاری و برداشتن موانعی که برای سرمایه‌گذاران مانع ایجاد کرده شاهد رونق این استان بود.
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و در سفر یک روزه خود به شهرستان لنگرود، از روستای دیوشل، ساختمان تاریخی اداره نوغان شهر شلمان، بندر گردشگری چمخاله، پروژه‌های زیرساختی شهرداری چاف و چمخاله و اولین همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری گیلان بازدید کرد.

تصاویر
  • گیلان مناسب‌ترین استان برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری است
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: