شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 آبان 1401
آگهی مزایده عمومی اجاره فضاهای تجاری شرکت توسعه گردشگری ایران

  آگهی مزایده عمومی اجاره فضاهای تجاری شرکت توسعه گردشگری ایران

شرکت توسعه گردشگری ایران در نظر دارد تعدادی از فضاهای تجاری خود واقع در هتل بین‌المللی لاله تهران و غرفه‌های خود واقع در هتل لاله سرعین و مجتمع آب‌درمانی سبلان را از طریق مزایده عمومی به افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط و دارای سابقه فعالیت به‌صورت اجاره برای کاربری‌های مرتبط (با تأیید شرکت) واگذار کند.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، این مزایده شامل 13 فضای تجاری در هتل بین‌المللی لاله تهران، هفت فضا در هتل لاله سرعین و دو فضا در مجتمع آب‌درمانی سبلان است.

متقاضیان می‌توانند تا تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۱ به سامانه تدارکات الکترونیک دولت مراجعه و نسبت به دریافت اسناد مزایده اقدام کنند.
شرکت‌کنندگان باید مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل ۵درصد قیمت پایه سالانه را به‌صورت ضمانتنامه بانکی معتبر در وجه شرکت توسعه گردشگری ایران تا پایان وقت اداری تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱ به آدرس شرکت توسعه گردشگری واحد حقوقی ارسال و تحویل دهند.

شرکت‌کنندگان همچنین باید تصویر مدارک شناسایی، سوابق و رزومه خود را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به صورت یک فایل پی‌دی‌اف خوانا و بدون خط‌خوردگی و بدون قید و شرط، پس از امضا و مهر تمام صفحات فرم‌ها، بارگزاری و اصول مصدق آن را به آدرس شرکت توسعه گردشگری ایران ارسال و تحویل دهند.

پیشنهادهای بارگزاری‌شده در محل دفتر مرکزی شرکت در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۹/۲ با حضور اعضای کمیسیون معاملات بررسی و برنده در مورخ ۱۴۰۱/۹/۵ ساعت ۱۰ صبح اعلام خواهد شد.

 

 

تصاویر
  • آگهی مزایده عمومی اجاره فضاهای تجاری شرکت توسعه گردشگری ایران
  • آگهی مزایده عمومی اجاره فضاهای تجاری شرکت توسعه گردشگری ایران
فایل های پیوستی
  • 8_2 (322 KB)
  • 8 (303 KB)
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: