شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 بهمن 1400
جلسه مشترک معاون گردشگری کشور با اعضای هیئت مدیره بانک ملی

  جلسه مشترک معاون گردشگری کشور با اعضای هیئت مدیره بانک ملی

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی طی جلسه‌ای با اعضای هیئت مدیره بانک ملی در خصوص نمایشگاه امسال توضیحاتی ارائه و خواستار همکاری‌های بیشتر میان این وزارتخانه و بانک ملی شد.
امتیاز: Article Rating
به‌گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران به نقل از میراث آریا، عباس شفیعی رئیس هیات مدیره و فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک ملی در جلسه‌ای با علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و احمد تجری مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری درباره طرح‌های کلان در حوزه سرمایه‌گذاری گردشگری به مذاکره پرداختند.

در این جلسه شالبافیان در خصوص تفاوت‌های نمایشگاه امسال با نمایشگاه‌های پیشین گفت: «تلاش کردیم برنامه‌هایی که داریم در نمایشگاه منعکس شود. محور استان‌های غربی همیشه برای ما اولویت داشته است. ما دو ثبت جهانی شهر موسیقی و غذا را داریم، اما هر گردشگر خارجی که می‌آید اصفهان، شیراز و یزد را به او معرفی می‌کنند.»

او افزود: «در حوزه گردشگری سلامت و بخش بیمارستان‌ها فعالیت‌هایی داشته‌ایم. همچنین در زمینه گردشگری خوراک که یکی از مزیت‌های کشور ماست و در دو استان کرمانشاه و گیلان شهرهایی را به عنوان شهر خوراک داریم، سالنی را هم به این موضوع اختصاص دادیم.»

معاون گردشگری کشور در ادامه با تاکید بر فعالیت‌هایی که در زمینه تولید و توزیع محتوا صورت گرفته، تصریح کرد: «ما حتی در کشور عراق هم ناشناخته هستیم و مردم این کشور تنها شهرهای مذهبی ما را می‌شناسند، به همین دلیل نهضتی تحت عنوان تولید و توزیع محتوا راه انداخته‌ایم.»

در پایان این جلسه اعضای هیئت مدیره بانک ملی در خصوص تخصیص برخی تسهیلات به پروژه‌های گردشگری قول همکاری دادند.
تصاویر
  • جلسه مشترک معاون گردشگری کشور با اعضای هیئت مدیره بانک ملی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: