شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: شنبه 09 بهمن 1400
حمایت های لازم برای رونق گردشگری اردبیل انجام می شود

  حمایت های لازم برای رونق گردشگری اردبیل انجام می شود

دکتر علی همتی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران در سفر استانی به اردبیل پس از بازدید از مجموعه های این شرکت با استاندار اردبیل دیدار کرد
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، دکتر علی همتی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران در نخستین سفر استانی خود به اردبیل، از مجموعه های هتل بین المللی لاله سرعین، مجتمع آبدرمانی سبلان و پروژه های در دست اقدام شرکت توسعه گردشگری ایران دیدن کرد.
در ادامه این سفر ایشان در جلسه ای با استاندار اردبیل آقای سید حامد عاملی با اشاره به سرمایه گذاری های انجام گرفته در استان در راستای توسعه گردشگری خواستار مساعدت مسئولان استانی در گسترش فعالیت ها شد.
علی همتی گفت: ارتقای هتل های شرکت به پنج ستاره و هتل کلینیک، اجرای طرح های گردشگری از جمله کمپ پذیرایی و اقامتی و ایجاد نمایشگاههای دائمی صنایع دستی در مناطق گردشگری و تاریخی از جمله برنامه های این شرکت در استان است.
وی افزود: تلاش می شود با اخذ مجوزهای لازم اقدامات اجرایی پروژه های گردشگری از اولین روز فصل کاری آغاز شود.
در این نشست حامد عاملی طی سخنانی گفت: برای اجرای طرح های گردشگری از جمله هتل پنج ستاره، هتل کلینیک، اجرای کمپ های پذیرایی از مسافران و ارتقای هتل های موجود آماده همکاری و هماهنگی با شرکت توسعه گردشگری هستیم.
ایشان با تاکید بر تسریع در انجام مطالعات، تهیه نقشه ها و اخذ مجوزهای لازم، آغاز عملیات اجرایی در فصل کاری پروژه های گردشگری را ضروری خواند.
تصاویر
  • حمایت های لازم برای رونق گردشگری اردبیل انجام می شود
  • حمایت های لازم برای رونق گردشگری اردبیل انجام می شود
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: