شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: شنبه 13 آذر 1400
تشریح تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا
در نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری انجام شد

  تشریح تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا

نماینده جمهوری اسلامی ایران در نشست کمیته‌های تخصصی مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به تشریح اهم اقدامات انجام گرفته به منظور بازیابی گردشگری در ایام پساکرونا و سایر اقدامات تخصصی در راستای توسعه گردشگری کشور پرداخت.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران به نقل ازمیراث‌آریا، سعیده نظری رئیس گروه همکاری‌های تخصصی بین‌المللی معاونت گردشگری که همراه علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور برای حضور در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور اسپانیا سفر کرده است، در نشست مربوط به کمیته‌های تخصصی این رویداد در حاشیه بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی UNWTO شرکت کرد.

او در نشست کمیته‌های تخصصی از جمله کمیته آموزش آنلاین، کمیته تدوین کد بین‌المللی حمایت از گردشگران ICPT و کمیته مجموعه اعضای وابسته حضور یافت و نقطه نظرات جمهوری اسلامی ایران و تلاش کشورمان در این مباحث بالاخص به روز‌رسانی و بازنگری عناوین و سرفصل‌های آموزشی گردشگری را ارائه کرد.

همچنین اشاره به تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا یکی از اهم بخش‌های گزارش نظری بود و موضوعات دیگر نیز از جمله بروز‌رسانی دانش گردشگری بخش خصوصی حوزه گردشگری بالاخص اعضای وابسته ایرانی سازمان جهانی گردشگری نیز مطرح شد.

همچنین سعیده نظری، رئیس گروه همکاری‌های تخصصی بین‌المللی معاونت گردشگری در صد و چهارمین نشست شورای اجرایی این سازمان حضور داشت که در این نشست گزارش دبیرخانه UNWTO در بخش‌های منابع انسانی، مالی، آموزش، کد اخلاق و غیره مورد بررسی قرار گرفت.

تصاویر
  • تشریح تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: