شماره: 1413
1400/11/11
جلسه مشترک معاون گردشگری کشور با اعضای هیئت مدیره بانک ملی
جلسه مشترک معاون گردشگری کشور با اعضای هیئت مدیره بانک ملی

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی طی جلسه‌ای با اعضای هیئت مدیره بانک ملی در خصوص نمایشگاه امسال توضیحاتی ارائه و خواستار همکاری‌های بیشتر میان این وزارتخانه و بانک ملی شد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران به نقل از میراث آریا، عباس شفیعی رئیس هیات مدیره و فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک ملی در جلسه‌ای با علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و احمد تجری مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری درباره طرح‌های کلان در حوزه سرمایه‌گذاری گردشگری به مذاکره پرداختند.

در این جلسه شالبافیان در خصوص تفاوت‌های نمایشگاه امسال با نمایشگاه‌های پیشین گفت: «تلاش کردیم برنامه‌هایی که داریم در نمایشگاه منعکس شود. محور استان‌های غربی همیشه برای ما اولویت داشته است. ما دو ثبت جهانی شهر موسیقی و غذا را داریم، اما هر گردشگر خارجی که می‌آید اصفهان، شیراز و یزد را به او معرفی می‌کنند.»

او افزود: «در حوزه گردشگری سلامت و بخش بیمارستان‌ها فعالیت‌هایی داشته‌ایم. همچنین در زمینه گردشگری خوراک که یکی از مزیت‌های کشور ماست و در دو استان کرمانشاه و گیلان شهرهایی را به عنوان شهر خوراک داریم، سالنی را هم به این موضوع اختصاص دادیم.»

معاون گردشگری کشور در ادامه با تاکید بر فعالیت‌هایی که در زمینه تولید و توزیع محتوا صورت گرفته، تصریح کرد: «ما حتی در کشور عراق هم ناشناخته هستیم و مردم این کشور تنها شهرهای مذهبی ما را می‌شناسند، به همین دلیل نهضتی تحت عنوان تولید و توزیع محتوا راه انداخته‌ایم.»

در پایان این جلسه اعضای هیئت مدیره بانک ملی در خصوص تخصیص برخی تسهیلات به پروژه‌های گردشگری قول همکاری دادند.
حق انتشار محفوظ است ©