شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir

(آرشیو ماه اسفند 1396)

بازدید مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری ایران از هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان
دکتر جیرفتی مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری ایران و هیئت همراه طی سفری به استان آذربایجان شرقی از هتل بین المللی لاله کندوان بازدید به عمل آوردند. در این سفر که تعدادی از معاونین و مدیران شرکت ایشان را همراهی می‌کردند، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف هتل مانند قسمت‌های اداری، فنی و تاسیساتی، اقامتی و غیره با ویژگی‌ها و نیز کمبودهای آن آشنا شده و دستوراتی جهت رفع معضلات و نیازهای مجموعه صادر نمود. از جمله دستورات ایشان، می‌توان به طرح توسعه هتل تا حدود سی کران (در حال حاضر...
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 15:16
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سی‌ویکمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر: افزایش کیفیت سفر یکی از برنامه‌های ما برای نوروز 97 است
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی‌ با تأکید بر اینکه استانداران در رسانه‌های ملی و محلی، ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری استان خود را تشریح کنند، گفت: «افزایش کیفیت سفر یکی از برنامه‌های ما برای نوروز است، همچنین امسال خوشبختانه با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مختلف هیچ‌گونه افزایش قیمت در هیچ حوزه‌ای نداشتیم.
یکشنبه، 20 اسفند 1396 - 14:32
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: هزینه نوروزی بلیت قطار، هواپیما و هتل‌ها افزایش نمی‌یابد
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اینکه نوروز امسال بلیت قطار و هواپیما افزایش پیدا نمی‌کند و هزینه هتل‌ها نیز افزایش نخواهد داشت و حتی کاهش قیمت نیز وجود دارد، به تشریح ارائه چند عیدی برای مسافران پرداخت.
یکشنبه، 20 اسفند 1396 - 14:31
هتل بین المللی لاله تهران میزبان میهمانان وزارت کشور
هتل بین المللی لاله تهران در روزهای 14 الی 17 اسفند ماه میزبان 570 نفر از میهمانان وزارت کشور از سراسر ایران بود.
شنبه، 19 اسفند 1396 - 15:07
مونسان در برنامه تلویزیونی ثریا: 5 برنامه ویژه برای نوروز 97 تدوین شده است
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای رونق گردشگری داخلی و خارجی گفت: «5 برنامه ویژه برای نوروز 97 تدوین شده است.»
شنبه، 12 اسفند 1396 - 14:30
آشنایی با جاذبه‌های گردشگری و تعریف مقاصد جدید سفر با کانال تلگرامی «نوروز کجا بریم؟»
رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «کانال تلگرامی "نوروز کجا بریم؟" به‌همت این مرکز راه‌اندازی شده است.»
چهارشنبه، 09 اسفند 1396 - 14:29
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با وزیر گردشگری عمان مطرح شد پیگیری احیای خط گردشگری دریایی ایران ـ عمان
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با وزیر گردشگری عمان بر انتقال تجربیات کشورمان در حوزه میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی به این کشور تأکید کرد.
یکشنبه، 06 اسفند 1396 - 14:27
سفرهای ارزان نوروزی با تلاش سازمان میراث‌فرهنگی
در حالی که ایران دارای جاذبه‌های بی‌نظیر گردشگری، آثار فرهنگی‌تاریخی متعدد، صنایع‌دستی و هنرهای سنتی زیبا و آداب و رسوم دوست‌داشتنی است، اما گرانی سفر شاید یکی از مهم‌ترین موانع رونق گردشگری در ایران باشد.
یکشنبه، 06 اسفند 1396 - 14:26