شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 آبان 1398
فراخوان دومین مسابقه استارت‌آپی سازمان جهانی گردشگری منتشر شد

  فراخوان دومین مسابقه استارت‌آپی سازمان جهانی گردشگری منتشر شد

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) با همکاری گلوبالیا (Globalia) فراخوان شرکت در دومین مسابقه استارت‌آپی گردشگری را به‌منظور شناسایی نوآوری‌هایی که منجر به تحول در بخش گردشگری می‌شود منتشر کرد.
امتیاز: Article Rating

به‌گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران به نقل از میراث‌آریا، این فراخوان در سطح جهانی منتشر شده و هدف آن پیدا کردن و تقویت و توسعه استارت‌آپ‌هایی است که به‌دنبال ایجاد تحول در بخش گردشگری هستند.

متن این فراخوان به شرح زیر است:

«سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) بزرگ‌ترین رقابت جهانی استارت‌آپی گردشگری را آغاز می‌کند که توسط wakalua مرکز جهانی نوآوری گردشگری راه‌اندازی شده است. آن‌ها به همراه شرکای خود می‌خواهند شما را با مفاهیم اصلی سفر در شکل دادن به آینده روبه‌رو کنند. رقابت خود را با مبتکرترین و پایدارترین ایده‌ها آغاز کنید و به یکی از نقش‌های اصلی بعدی در گردشگری تبدیل شوید.

برای این دوره از مسابقه، جوایزی نیز در نظر گرفته شده که به شرح ذیل است:

تقویت ارتباطات: یکی از سه فینالیست برتر چالش مقابل سرمایه‌گذاران، مربیان، شرکت‌های برجسته و ذی‌نفعان گردشگری بین‌المللی که در 21 ژانویه 2020 در مادرید، اسپانیا برگزار می‌شود باشید.

شبکه‌سازی: یک سفر کاملاً رایگان و توانایی دسترسی آزاد به فرصت‌های انحصاری با مدیران گردشگری و ذی‌نفعان جهانی گردشگری در نمایشگاه بین‌المللی فیتور در تاریخ 22-26 ژانویه 2020

آزمایش ایده و مربیگری: به‌عنوان یک برنده، شما می‌توانید یک پروژه آزمایشی را با شرکت‌هایی که چالش شما را بر عهده دارد طراحی کرده و از مربیگری آن‌ها در سطح جهانی استفاده کنید.

آزمایش ایده و ارتقای آن: جایزه ویژه پایداری را به‌دست آورید و یک ایده را با Globalia شرکت برتر گردشگری اسپانیا و آمریکای لاتین اجرا کنید، مانند برنامه شش هفته‌ای ارتقا در مرکز wakalua در مادرید.

شرایط ثبت نام:

استارت‌آپ‌هایی که به‌دنبال پروژه‌های سودآور و غیرسودآور هستند، در مراحل اولیه یا سری A قرار دارند، از نظر ماهیت نوآورانه هستند و راه‌حل‌های ارزش افزوده و پایداری را برای بخش گردشگری ارائه می‌دهند، پتانسیل مقیاس‌پذیری و چشم‌انداز رشد بین‌المللی را داشته باشند.

معیارهای ارزیابی:

استارت‌آپ شما با معیارهای مدل تجاری، تأثیر بالقوه، مقیاس‌پذیری، پایداری و مشخصات تیم ارزیابی می‌شود.

برنامه زمانی:

اعلام جدول زمانی مسابقه: 12 سپتامبر 2019

شروع فراخوان: 15 نوامبر 2019

پایان فراخوان: 02 دسامبر 2019

آغاز دو هفته‌ای مصاحبه‌های آنلاین با استارت‌آپ‌های منتخب: 16 دسامبر 2019

اعلام فینالیست‌ها: 21 ژانویه 2020

 

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به این لینک مراجعه کنید.

تصاویر
  • فراخوان دومین مسابقه استارت‌آپی سازمان جهانی گردشگری منتشر شد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: