شماره تماس
26808254-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 خرداد 1398
بازدید دکتر مونسان از هتل لاله چابهار

  بازدید دکتر مونسان از هتل لاله چابهار

دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، امروز چهارشنبه 22 خرداد 98 از هتل لاله چابهار بازدید کرد.
امتیاز: Article Rating

به‌گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران به نقل از میراث آریا، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از هتل لاله چابهار در جریان نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران داخلی و خارجی قرار گرفت.

در این بازدید، معاون رئیس‌جمهوری بر همکاری سازمان میراث‌فرهنگی، استانداری سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد چابهار در خصوص توسعه و تأمین زیرساخت‌های گردشگری در منطقه زیبای چابهار تأکید کرد.

دکتر مونسان در این بازدید گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی تمام توان خود را برای تحول در گردشگری چابهار به‌کار خواهد بست تا این منطقه به قطب گردشگری تبدیل شود.»

مونسان همچنین از جاده ساحلی و نیز کوه‌های مینیاتوری در منطقه چابهار بازدید و بر توسعه گردشگری در این منطقه زیبا از کشورمان تأکید کرد.

تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان استان سیستان و بلوچستان در این بازدید دکتر مونسان را همراهی کردند.

تصاویر
  • بازدید دکتر مونسان از هتل لاله چابهار
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: