شماره تماس
88717987-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 اسفند 1397
گفت‌وگوی ویدیویی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با خبرگزاری ایلنا در آستانه سال نو

  گفت‌وگوی ویدیویی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با خبرگزاری ایلنا در آستانه سال نو

علی جیرفتی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران در آستانه سال نو درخصوص اقدامات و برنامه‌های این شرکت با خبرگزاری ایلنا گفت‌وگو کرد.
امتیاز: Article Rating

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، جیرفتی در ابتدا با اشاره به سابقه 50 ساله فعالیت شرکت توسعه گردشگری گفت: «در سال 97 نیاز به یک مهندسی مجدد در ساختار و کسب‌و‌کارهای شرکت احساس شد و همین نیاز، الگو و دستورالعمل شرکت در سال 97 بود. بازنگری در ساختار شرکت اصلی و شرکت‌های تابعه انجام پذیرفت. شرکت در حوزه‌هایی وارد شد که بعضاً کمتر در آن‌ها ورود شده بود. در حوزه های اقامتی و گردشگری کشور سعی شد یک الگوی جدید در سطح سرویس‌ها و خدمات هتل‌ها و سایر مراکز اقامتی ارائه شود و در حوزه‌هایی که شاید شرکت‌های خصوصی ورود مقرون به صرفه‌ای متصور نبودند وارد شدیم و دستاوردهای آن در اختیار سایر همکاران حوزه گردشگری قرار گرفت.»

 

جیرفتی در ادامه افزود: «برنامه سال 97 برای سال 98 نیز ادامه خواهد یافت و به همین منظور در حوزه توسعه زیرساخت‌ها و شرکت‌های استانی برای سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌ها فعال‌تر خواهد شد. در حوزه کسب‌و‌کارهای نوین گردشگری سال 98 سال پرکاری خواهد بود و یکی از معاونت‌های شرکت مأموریت یافته به کسب‌و‌کارهای گردشگری به‌خصوص کسب‌و‌کارهای بر پایه استارتاپ، در بخش خصوصی و دولتی مذاکره، ورود و سرمایه‌گذاری کند و این سرمایه‌گذاری اگر ازسوی سازمان میراث‌فرهنگی هم باشد از طریق شرکت توسعه گردشگری انجام خواهد پذیرفت.»

 

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران در پایان افزود: «سال 98 بیزنس‌های مختلف گردشگری معرفی خواهند شد و سال 98 با توجه به پررنگ شدن گردشگری در اقتصاد کشور و تآثیر ملموس آن در تولید ناخالص ملی سال رونق گردشگری خواهد بود.»

تصاویر
  • گفت‌وگوی ویدیویی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با خبرگزاری ایلنا در آستانه سال نو
  • گفت‌وگوی ویدیویی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با خبرگزاری ایلنا در آستانه سال نو
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: