شماره تماس
88717987-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: شنبه 07 بهمن 1396
روزهای شلوغ رئیس سازمان ميراث‌فرهنگی در نمايشگاه گردشگری

  روزهای شلوغ رئیس سازمان ميراث‌فرهنگی در نمايشگاه گردشگری

رییس سازمان میراث فرهنگی در هر سه روز از برپایی نمایشگاه گردشگری تهران از همه غرفه‌ها بازدید و با شركت‌كنندگان داخلی و خارجی خصوصی و دولتی چهره‌به‌چهره گفت‌وگو كرد.
امتیاز: Article Rating

طی سه روز برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران علی‌اصغر مونسان معاون‌ رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هر سه روز در نمایشگاه حضور پیدا كرد و از تمام غرفه‌ها بازدید و با مسئولان هر غرفه صحبت كرد.

فعالان و مردمی كه به نمایشگاه آمده بودند نیز در فضایی صمیمانه و بدون تشریفات خاصی با او همكلام می‌شدند. گاهی حضور مونسان در هر روز تا پنج ساعت نیز طول می‌كشید. شب گذشته نیز او آخرین نفری بود كه از سالن ٣٨A نمایشگاه خارج شد.

مونسان اولین رئیس سازمان میراث‌فرهنگی است كه مدت زمان زیادی را برای حضور در نمایشگاه و صحبت با فعالان حوزه گردشگری  گذاشته است.

در كنار او محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی نیز هر روز از صبح تا شب در نمایشگاه حضور پیدا كرد. محب‌خدایی در مراسم آیینی شب‌هنگام در سالن خلیج فارس نمایشگاه نیز شاهد اجرای برنامه‌های گروه‌های موسیقی استان‌ها بود.

مونسان و محب‌خدایی غیر از بازدید از نمایشگاه و گفت‌وگو با شركت‌كنندگان هر روز دیدارهای رسمی با استانداران و مقامات دولتی و خارجی كه در نمایشگاه حضور پیدا كرده بودند نیز داشتند.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۳ بهمن آغاز شده و تا ساعت ۱۸ روز جمعه ۶ بهمن ادامه خواهد داشت.

تصاویر
  • روزهای شلوغ رئیس سازمان ميراث‌فرهنگی در نمايشگاه گردشگری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: