شماره تماس
88717987-021
ایمیل
info@irtdc.ir
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 06 شهریور 1397
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران: نمایشگاه «شهر گردشگر» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است

  مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران: نمایشگاه «شهر گردشگر» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران گفت: «این شرکت به‌منظور معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌ویژه در بخش شرکت‌های استانی زیرمجموعه، در نخستین نمایشگاه شهر گردشگر حضور دارد.»
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، علی جیرفتی مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران امروز سه‌شنبه 6 شهریور ۹۷ در گفت‌و‌گو با خبرنگار میراث‌آریا در مورد نخستین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه‌گذاری گردشگری «شهر گردشگر» گفت: «این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است».

او تصریح کرد: «روش‌های جذب سرمایه‌گذاری در کشور ما قدیمی است و ما نیازمند آزمایش روش‌های جدید بازاریابی و سرمایه‌گذاری هستیم، این نمایشگاه می‌تواند ابزار خوبی برای آشنایی با روش‌های جدید سرمایه‌گذاری باشد».

جیرفتی اضافه کرد: «موضوع دومی که در این نمایشگاه می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. ارتباط و تعامل فعالان گردشگری است، فعالان این حوزه می‌توانند با گروه‌های همکار خود آشنا شوند و با ایجاد حلقه‌های مشترک، فرصت های جدیدی را در حوزه گردشگری ایجاد کنند».

مدیرعامل شرکت توسعه اضافه کرد: «شرکت توسعه گردشگری در این نمایشگاه به ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌ویژه در بخش شرکت‌های استانی پرداخته است تا با معرفی ظرفیت‌های موجود شرایط جذب سرمایه در این حوزه‌ها را ایجاد کند».

تصاویر
  • مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران: نمایشگاه «شهر گردشگر» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: