شماره: 1057
1397/06/06
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران: نمایشگاه «شهر گردشگر» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران: نمایشگاه «شهر گردشگر» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران گفت: «این شرکت به‌منظور معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌ویژه در بخش شرکت‌های استانی زیرمجموعه، در نخستین نمایشگاه شهر گردشگر حضور دارد.»

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، علی جیرفتی مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران امروز سه‌شنبه 6 شهریور ۹۷ در گفت‌و‌گو با خبرنگار میراث‌آریا در مورد نخستین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه‌گذاری گردشگری «شهر گردشگر» گفت: «این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است».

او تصریح کرد: «روش‌های جذب سرمایه‌گذاری در کشور ما قدیمی است و ما نیازمند آزمایش روش‌های جدید بازاریابی و سرمایه‌گذاری هستیم، این نمایشگاه می‌تواند ابزار خوبی برای آشنایی با روش‌های جدید سرمایه‌گذاری باشد».

جیرفتی اضافه کرد: «موضوع دومی که در این نمایشگاه می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. ارتباط و تعامل فعالان گردشگری است، فعالان این حوزه می‌توانند با گروه‌های همکار خود آشنا شوند و با ایجاد حلقه‌های مشترک، فرصت های جدیدی را در حوزه گردشگری ایجاد کنند».

مدیرعامل شرکت توسعه اضافه کرد: «شرکت توسعه گردشگری در این نمایشگاه به ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌ویژه در بخش شرکت‌های استانی پرداخته است تا با معرفی ظرفیت‌های موجود شرایط جذب سرمایه در این حوزه‌ها را ایجاد کند».

حق انتشار محفوظ است ©